Konečne video tréningy na doma, ktoré majú hlavu a pätu

Tréningové bloky, ktoré budú nadväzovať s cieľom postupného zlepšovania postavy, kondičky a sily.

A oveľa, oveľa viac... Akože fakt, veď scrolluj nižšie.

Tréningové videá

Tréningové bloky na 3 mesiace spoločne s odporúčaniami a konkrétnym rozpisom plánu

Neustály progres

Chceš sa zlepšovať? Ku každému tréningu vytvárame aj tabuľky, kde si vieš zapisovať nielen tréningový progres

Exkluzívne videá

Technika známych i menej známych cvikov či tipy na mobilitu a rozcvičku. Čaká ťa 24 videí.

Fitclan podpora

Prístup so súkromnej skupiny slúžiacej na podporu, motiváciu, otázky či kontrolu. Všetko pod očkom fitclan tímu

SEXY POSTAVA & SILA & KONDIČKA

Stovky videí na YouTube zadarmo. Fajn. Hopsačky, výmysly, ale i tréningy, ktoré sú po čase repetitívne, no hlavne bez žiadneho konkrétnejšieho cieľa a progresu. Pre niekoho fajn odreagovávačka, Fitclan Doma ti ale zabezpečí dlhodobý progres, neustále zlepšovanie a vždy fresh tréningové bloky s jasným cieľom. Mať v priebehu času lepšiu postavu, silu či kondíciu.

VEDOMOSTI & PROGRES & PODPORA

Zlepšovanie psychickej aj fyzickej stránky by malo byť podporené okrem progresu aj vedomosťami, ktoré ťa vo Fitclan Doma naučíme (vo videách), aby ti tvoje tréningy zabezpečili, že si o 8 rokov môžeš vytvoriť tréning aj o samote, tak, aby mal hlavu a pätu. A čakaj podporu v priebehu celej služby.

Fitclan Doma je pre všetkých, ktorí...

chcú cvičiť doma na základe videí a z nich vytvorených tréningových plánov, ktoré pre teba vypracujeme. Avšak takým štýlom, aby tréningy mali hlavu a pätu, boli zamerané na postupný progres. Fitclan Doma je skôr pre začiatočníkov alebo mierne pokročilých. Pomôcky nepotrebuješ, ale glute bands & resistance bands hádam máš, nech to dáva zmysel :) Ak máš doma aj činky alebo kettlebell, batoh, fľaše, taburetku, môže sa to hodiť :) .

Hopsačky z YouTube či tréningy influenceriek sú možno fajn odreagovanie. My sme chceli čosi viac. Tréningy na doma, ktoré budú mať hlavu a pätu, štruktúru, dlhodobejší pohľad na progres, silu, postavu a kondíciu. Tréningy, kde bude zachovaná podstata – progresívne zvyšovanie záťaže. Tréningy, kedy si doma odcvičíš tak, že budeš so sebou spoko. Fitclan Doma je tréningový blok až na 3 mesiace, ktorý bude tréningami nadväzovať s cieľom postupného zlepšovania postavy, kondičky a sily. Okrem klasických Fitclan tréningových videí ťa čakajú aj HIIT-ka. Tabuľky a rozpisy sú samozrejmosťou. Cvičiť budeme od 15 do 45 minút. Makať budeš spolu s nami počas celej dĺžky videí. Motivácia? Bude! Tvoj progres? Očakávaj!

Všetky videá/tréningy/info dostaneš prehľadne v dokumente hneď po objednaní

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk