Naučila som sa, že nemusím vynechávať určité skupiny potravín a čo je pre mňa najhlavnejšie, že tento štýl je dlhodobo udržateľný.

Tvoj odkaz

Spolupráca s Katkou (resp. aj sledovanie webu a insta fitclanu) bolo to najlepšie, čo som za posledné obdobie mohla spraviť. Počas tých 5tich týždňov mi bola Katka stále k dispozícii a zodpovedala mi všetky otázky. Najviac sa mi páčil jej otvorený štýl rozprávania, presne to som potrebovala a nie byť hýčkaná sladkými rečami, ako predtým. Vedela som, že všetky informácie od nej sú vedecky podložené a časom mi všetky tie info začali do seba zapadať… Naučila som sa, že nemusím vynechávať určité skupiny potravín a čo je pre mňa najhlavnejšie, že tento štýl je dlhodobo udržateľný. Ak niekoho odrádza počítanie kalórií a váženie si jedla, nebojte sa, dá sa na to zvyknúť. Trvá to pár dní/týždňov, ale stojí to za to.. Za rok som už zhodila okolo 17 kíl a idem pomaly ďalej.

Coaching: Stravovanie (5 týždňov) s Fitclan coachom: Katka

Miroslava U.

Získanie psychickej pohody, prinavrátenie chuti žiť lepšie a veselšie.

Čo sa ti najviac páčilo?

Úplne všetko, komunikácia, podpora…

Tvoj odkaz

Získanie psychickej pohody, prinavrátenie chuti žiť lepšie, veselšie a mať chuť znovu cvičiť, smiať sa, u mňa zmenilo neskutočne veľa menej hádok s ľuďmi okolo, riešenie problémov zrazu nie je také ťažké, lebo na to mám plno síl a teším sa na každý nový deň, lebo je to šanca byt opäť o niečo lepší. Robte, čo robíte a nikdy s tým neprestaňte. Aby každý pochopil, že diéty a všelijakí, ktorí robia jedálničky, nie sú cestou a treba bojovať proti takím ľuďom, lebo akurát narobia škody – zdravotné a hlavne psychické problémy ľuďom, ktorí sa bohužiaľ 2x dlhšie z toho dostávajú von :/

Coaching: Stravovanie (5 týždňov) s Fitclan coachom: Katka

Dominika J.

Díky naší spolupráci se už nebojím cokoliv jíst, jen si musim hlídat množství.

Čo sa ti najviac páčilo?

Nejvíc se mi líbilo, želdyž jsem si nebyla s něčim jistá, Simon mi obratem poradil. Jeho rady vždycky dávali hlavu a patu a já přesně věděla, jak dál postupovat.

Tvoj odkaz

Simone, díky, žes mi ukázal cestu… Díky naší spolupráci se už nebojím cokoliv jíst, jen si musim hlídat množství. Takže již nebudu dělat takový ptákoviny. Ještě je potřeba zapracovat na tý mojí hlavě, sem si vědoma, že je to ona, co mi celou tu proměnu dost komplikuje. Je přede mnou ještě hodně práce. Díky moc a pokračuj v tom co děláš! Fitclan je skvělej. :)

Coaching: Komplet (5 týždňov) s Fitclan coachom: Simon

Bára D.

Simon mi pomohl preklenout blok v hlavě, že pro zlepšení postavy musí človek primárně trpět.

Čo sa ti najviac páčilo?

Mne se primárne líbilo to, ze všechny informace, co mi Simon poskytl, mi dávaly jako celek smysl. Pomohl mi preklenout blok v hlavě, že pro zlepšení postavy musí človek primárně trpět a hladovět a začala jsem na to nahlížet nejen jako na chvilkovou záležitost, ale jako na zmenu celkového životního stylu, kde alfou a omegou je vyváženost. Skvělá zkušenost!!!

Tvoj odkaz

Jsem moc vděčná za ten rewiring mého pohledu na zdravý životní styl, to se zatím žádnému “hubnoucúmu planu” nepovedlo. Diky S! <3

Coaching: Komplet (5 týždňov) s Fitclan coachom: Simon

Karolína O.

Fitclan mi ukázal správný směr.

Čo sa ti najviac páčilo?

Spoluprace s Katkou byla super, kdykoliv jsem se na cokoliv mohla zeptat. Katka a vlastne Fitclan všeobecne mě ukázali správný směr a to je víc, než kdybych drastickou dietou shodila kýžená kila, ale po skončení je zase nabrala zpět. Půjde to sice pomalu, ale teď už vím, jak na to :)

Tvoj odkaz

Zmena viditeľne obrovská, ale na váhe to nie sú ani len 3 kg. Viete, čo z tohto vyplýva? Že hmotnosť stále nie je dobrým smerodajcom a nie je dobré sa na ňu fixovať. Ďalšia kočka, ktorá pochopila, že to pôjde, ale potrvá to a som na ňu hrdá, že to nevzdala a bojuje naďalej a ako vidno, úspešne. Nestratila sociálny život, nežije na brokolici s ryžou + kuracinou a prave o tom to má byť. Užíva si život, vie, že kalorický deficit je dôležitý a tiež aj cvičí.

Coaching: Stravovovanie (5 týždňov) s Fitclan coachom: Katka

Mirka S.

PRED

PO

Katka ma naučila chudnúť bez nezmyselného hladovania.

Najviac sa mi páčila neustála komunikácia s Katkou. Dokázala mi veľmi rýchlo vyvrátiť všetky tie mylné fitness mýty. Naučila ma jesť normálne plnohodnotné jedlá a naučila ma chudnúť bez nezmyselného hladovania.

Tvoj odkaz

Vašu prácu robíte naozaj super, pokračujte v nej aj naďalej, pretože meníte životy ľudí k lepšiemu.

Coaching: Komplet (5 týždňov) s Fitclan coachom: Katka

Ľubica L.

Coaching od fitclanu je úplne inde ako fitness plány, ktoré vidíš alebo dostaneš na nete od rôznych pseudošportovcov.

Čo sa ti najviac páčilo?

Odpovede na otázky, ochota, rýchla komunikácia a pochopenie princípov správneho tréningu.

Tvoj odkaz

Umm, tak v prvom rade by som chcel povedať, že coaching od fitclanu je úplne inde ako fitness plány, ktoré vidíš alebo dostaneš na nete od rôznych pseudošportovcov, ktorí to isté pošlú ďalším XY ľuďom. Tento coaching mi za tri týždne pomohol pochopiť princíp funkčného tréningu a zapisovania progresu, ktorý som si za ten krátky čas obľúbil a vyhovuje mi. Simon mi pomohol objasniť ako ma taký plán vyzerať, prečo tak má vyzerať a poradil vždy, keď sa vyskytol nejaký problém. Keďže mám za sebou aj operáciu ramena, prispôsobil mi cviky tak, aby ma tréning nebolel a mohol som si ho naplno užiť. Takže celkovo by som chcel fitclanu a coachovi dať za robotu 11 z 10* a poďakovať za skúsenosti, ktoré som za tie tri týždne nazbieral. Určite odporúčam každému, kto ešte váha a verte, že to stojí za to :-)

Coaching: Tréning (5 týždňov) s Fitclan coachom: Simon

Martin K.

Mala som problém s prejedaním sa a veľmi ste mi pomohli.

Odpovede na všetky otázky, nech boli hocijako zvláštne; tipy na jedlá a obrovská dávka podpory a motivácie.

Tvoj odkaz

Katka je úžasná žena, milá a vtipná a som rada, že som ju mala ako coucha. Mala som problém s prejedaním sa a veľmi mi s tým pomohla. Ukázala mi, že aj keď urobím chybu, nemám nad tým dlho plakať, ale pohnúť sa ďalej a snažiť sa chybu neopakovať. Hoci to boli len 3 týždne a veľmi rýchlo to ubehlo, schudla som 4 kg a mam omnoho viac vedomosti o flexible dieting a iifym. Ďakujem za všetko :-)

Coaching: Stravovovanie (5 týždňov) s Fitclan coachom: Katka

Simona Š.

Každému, kto sa rozhoduje so sebou niečo robiť, môžem Fitclan len odporučiť

Tvoj odkaz

Jeden deň som sa postavil na váhu a doslova som sa až nahneval a začal so sebou niečo robiť. Začal som cvičiť doma, neskôr fitko, čítať rôzne články, skúšať a samozrejme som chudol, avšak v jedle som sa musel veľmi obmedzovať. Vyradil som úplne sladkosti a zmrzlinu som nemal napríklad celý rok. Avšak potom prišli nejaké problémy, nebol čas ani chuť a prestal som cvičiť, pričom som pribral všetko naspäť. Už počas roku cvičenia som sa dostal ku stránke Fitclanu, ktorý sa mi hneď zapáčil. Potom prišla ponuka online coachingu, čo ma zaujalo, pretože strava bola moje slabé miesto a chcel som ju vyriešiť naozaj profesionálne. Koncom mája som sa dal zdravotne dokopy, nabral odvahu a odhodlanie a prihlásil sa na 5 týždňový kurz. Na starosť si ma zobral Vilo, ktorý sa hneď pustil do toho naplno. Vysvetlil mi stravu, čo ako funguje a skúšali sme. Už na prvýkrát mi určil parádne jedálniček, s ktorým som bol veľmi spokojný. Jedol som zdravé jedlá a zvýšili mi kalórie aj na tú zmrzlinu, prípadne niečo iné. Čo však bolo najdôležitejšie, začal som sa cítiť skvelo, silnejšie a mal som dobrý pocit zo všetkého, hlavne z váhy, ktorá klesala. Po dobu 5 týždňov sa mi podarilo schudnúť takmer 7 kg, z čoho som bol k tomu týždeň na dovolenke. Avšak čo je najdôležitejšie, nastolený režim mi vydržal aj ďalej, stále makám na sebe, dodržiavam stravu, pričom váha ide dole a sila zasa hore. Za takmer 3 mesiace som zhodil cez 13 kg, vybudoval som si nový zvyk a pokračujem ďalej. Každému, kto sa rozhoduje so sebou niečo robiť, môžem Fitclan len odporučiť a isto nebudú ľutovať. Poznámka Fitclanu: A jedna z najdôležitejších vecí, ktorá pre nás znamená veľa. Progres a zmena aj po ukončení spolupráce (6 týždňov), pretože nie je umenie schudnúť pod dozorom, umenie je naučiť človeka, ako na to, aby dokázal vedomosti aplikovať aj do ďalších období. Za takmer 3 mesiace Mirec zhodil 13,2 kg, 11 cm z pásu a 8 cm z bokov. Vilo dodáva: „Niekto povie, však mohol zhodiť viac! Áno mohol, no mohol aj povedať kašlem na to, tak ako mnoho iných… Uvedomte si, že nie sme na pretekoch a jeho slová, teda to, ako to vníma, hovoria za všetko.

Coaching: Komplet (5 týždňov). Fitclan coach: Vilo

Miroslav J.

PRED

PO

Simone, nezměnil jsi mi jenom postavu, ale i psychiku a celkově jsi ze mě udělal šťastnějšího člověka.

Čo sa ti najviac páčilo?

Kamarádský přístup.

Tvoj odkaz

Chtěl bych tímto poděkovat Simonovi, za všechno co pro mě udělal. Za tak krátkou dobu mi neuvěřitelně rozšířil obzory, všechno vysvětlil a 24/7 odpovídal na jakoukoliv moji otázku, kterou popřípadě podložil i nějakou studii. Tohle byla určitě moje nejlepší zkušenost a nejlépe utracené peníze v životě a můžu 100% ubezpečit kohokoliv kdo by váhal, že tohle rozhodně cenu má. Takže ještě jednou díky moc Simone nezměnil jsi mi jenom postavu, ale i psychiku a celkově jsi ze mě udělal šťastnějšího člověka.

Coaching: Stravovovanie (5 týždňov) s Fitclan coachom: Simon

Ondřej K.

Pre mňa bola toto jedna z najlepších investícií!

Čo sa ti najviac páčilo?

Bolo to perfektne, šité na mieru, som človek, ktorý už ako tak poznal kalórie, makrá a aj niečo si zapisoval cez MyFitnessPal. Môj najväčší problém bola zelenina, to, čo zjem teraz za jeden deň, som nezjedol za cely mesiac = 500g cca (posledné dni som si dával zeleninový šalát už aj pomaly na raňajky :D) S Vilom sme boli v pravidelnom kontakte, kde sme prešli deň, poradil mi a aj zodpovedal na otázky. Ďakujem

Tvoj odkaz

Ľudia, investujú peniaze do rôznych vecí podľa priorít.. pokiaľ vás cvičenie baví, napĺňa a chcete zlepšiť svoj progres, cítiť sa lepšie, zdravšie.. tak určite neváhajte. Pre mňa bola toto jedna z najlepších investícii, nad ktorou som najprv rozmýšľal, ale som rád, že som do toho išiel! Veľká vďaka za takéto možnosti :)

Coaching: Stravovovanie (5 týždňov) s Fitclan coachom: Vilo

Dalibor T.

Páčil sa mi spôsob a frekvencia komunikácie, starostlivosť a podpora kedykoľvek bolo treba.

Čo sa ti najviac páčilo?

Páčil sa mi spôsob a frekvencia komunikácie, starostlivosť a podpora kedykoľvek bolo treba, odpovedanie na otázky, výpočet kalórií a hodnôt, ktoré pre mňa predstavovali hotovú vedu a nevedela som dovtedy kde sa pohybujem a aká je optimálna výška. A taktiež týždenné check-iny boli fajn, človek mal hneď lepšiu predstavu, aký bol ten týždeň, a tiež to človeka nahecuje všetko dodržiavať a plniť na 100% :))

Tvoj odkaz

Ďakujem Kati, že si sa na to dala a nezalomila nadomnou palicu po prvom telefonáte, keď som ti vymenovala všetky moje intolerancie a obmedzenia v strave :) pokračuj v tom čo robíš, lebo je určite ešte veľa dievčat ktoré tvoju pomoc ocenia :) Ďakujem!

Coaching: Stravovovanie (5 týždňov) s Fitclan coachom: Katka

Lucka Ch.

Odporúčam všetkým ženám, ktoré neustále podceňujú a obmedzujú prísun kalórií.

Profesionálny prístup. Katka mi konečne vypracovala stravovací plán zodpovedajúci mojej fyzickej náročnej práci a taktiež tréningom. Vyviedla ma z omylov v strave, ktorých som sa opakovane dopúšťala, čo viedlo ku stagnácii. Po upravení stravy prišli pozitívne zmeny – nárast svalovej hmoty, energie a výkonu. Odporúčam všetkým ženám, ktoré neustále podceňujú a obmedzujú prísun kalórií, čo nikam nevedie. Katka realisticky nastavuje zrkadlo, úprimne povie čo ide a čo nejde a nemá problém poukázať na chyby… Zodpovedne komunikuje a odpovedá na každé otázky.

Coaching: Stravovovanie (5 týždňov) s Fitclan coachom: Katka

Veronika D.

Najlepšia spolupráca! Skúsenosti na celý život.

Čo sa ti najviac páčilo?

Individuálny prístup, nastavenie a prispôsobenie všetkého môjmu cieľu. Počas spolupráce sme vytvorili systém, ktorý je efektívny a presne smeruje k dosiahnutiu výsledkov. Strava, tréningový plán, ako aj celá spolupráca, reflektovali podmienky, ktoré mám, a ciele, ktoré chcem dosiahnuť. Vždy som dostal nielen pokyny ako niečo robiť, ale aj vysvetlenie prečo to robiť. Našiel som odpovede na otázky, na ktoré som si doposiaľ nedokázal sám odpovedať, a ani nikto iný mi racionálnu odpoveď neponúkol. Naučil som sa ako sa efektívne stravovať, a tým podstatne inak regenerovať, ako efektívne zostavovať tréning, teda čo znamená robiť veci efektívne. Čo sa mi teda najviac páčilo počas spolupráce? To, že som nedostal iba rybu, ale som sa ich naučil sám loviť. To, že tréner, ktorého som mal, je špičkový tréner, ktorý odovzdáva tým, ktorých trénuje obrovské skúsenosti, po tom, čo som sa sťažoval na svoju techniku si našiel čas na stretnutie v posilňovni, kde sme spolu prešli cviky podľa môjho výberu. Všímal si to, čo by iní tréneri nevideli a jeden tréning s ním mi dal neuveriteľný skill. Počas celej spolupráce sa mi snažil odovzdať naozaj všetko čo mohol. Naša spolupráca? Najlepšia spolupráca! Skúsenosti na celý život. Na nezaplatenie.

Tvoj odkaz

Vilo, neviem ako Ti poďakovať. V istých momentoch si to mal so mnou ťažké (prílišný tlak na intenzitu tréningov, zohľadnenie ekonomickej stránky pri strave). Napriek tomu si mi nastavil ten najlepši možný systém, aký sa dal. Možno ospravedlnenie, ale predovšetkým ďakujem. Viem, že som dostal od teba maximum, celá spolupráca mi dala veľmi veľa, dal si mi aj to, čo bolo nadštandard. Nikdy na to nezabudnem a budem sa snažiť na sebe makať. Pre mňa to veľa znamená a pomáhal si mi jak si len mohol. Nikto nedokáže odovzdať ako tréner to, čo ty. Brutálny coaching v posilňovni i mimo nej. Nech sú trénerov na svete milióny, ale Vilo je len jeden. Ďakujem! Za všetko.

Coaching: Komplet (5 týždňov) s Fitclan coachom: Vilo

Martin M.

Odporúčam každému, kto chce zmeniť životný štýl.

Čo sa ti najviac páčilo?

Praxou overené rady a tipy. Žiadne omáčky a super prístup Vila.

Tvoj odkaz

Super coaching, odporúčam každému, kto chce zmeniť životný štýl.

Coaching: Stravovanie (5 týždňov) s Fitclan coachom: Vilo

Erik Š.

Posunulo ma to o veľký kus ďalej. Ďakujem!

Čo sa ti najviac páčilo?

Páčilo sa mi, že coaching nebol vedeny spôsobom, že tu mas jedálniček a tréningový plan a vybavené, ale že sa mi Simon venoval, snažil sa ma naučiť a vysvetliť mi, prečo je to, čo robím, zle.

Tvoj odkaz

To, čo robíte a ako to robíte, je super. Nevedel som, čo od takejto online spolupráce čakať, ale dalo mi to oveľa viac, ako som čakal. Naučilo ma to porozumieť prečo sú veci tak, ako sú a posunulo ma to o veľký kus ďalej. Ďakujem!

Coaching: Komplet (5 týždňov) s Fitclan coachom: Simon

Filip K.

Je to skvelý pocit vstávať každé ráno s úsmevom na perách a tešiť sa na tréning a stravu.

Je to skvelý pocit vstávať každé ráno s úsmevom na perách a tešiť sa na tréning a stravu.

Čo sa ti najviac páčilo?

V rámci Fitclan coachingu sa mi najviac páčil profesionálny, milý prístup a ochota Simona, detailné objasnenie cvičenia a stravovania, stála dostupnosť a pomoc.

Tvoj odkaz

Ďakujem za nakopnutie do lepších zajtrajškov, je to skvelý pocit vstávať každé ráno s úsmevom na perách a tešiť sa na tréning a stravu, na každý jeden krok, ktorým ste bližšie ku svojmu lepšiemu ja. Želám Vám veľa zdravia, úspechov a radosti, a teším sa na Vaše ďalšie príspevky, ste super! :-) Držte sa

Coaching: Komplet (5 týždňov) s Fitclan coachom: Simon

Peter K.

Hlavne som sa prestala báť jedla

Tvoj odkaz

Spolupráca s Katkou mi dala veľa, hlavne som sa prestala báť jedla. Keď prejdem okolo koláča a nadýchnem sa, tak už nepriberiem 5 kg :-) Zistiť, že keď mám na niečo chuť a pasuje mi to do kalórií a ostanem v deficite, tak si dám, ale telo si už nepýta napr. celú tyčinku, ale len kúsok, lebo sa nebojí že už nikdy nedostane. Najlepšie by bolo mať Katku doma, ale frekvencia komunikácie bola dostatočný, aby som mala pocit, že ju doma mám :-) Pokračujte v tom, čo robíte, lebo budete mať podľa mňa ešte veľa roboty s ľuďmi, čo to “pokazili” ohľadne stravy ako ja.

Coaching: Stravovanie (5 týždňov) s Fitclan coachom: Katka

Maja I.

Človek sa dozvie pravdu, ako to reálne funguje.

Čo sa ti najviac páčilo?

To, že človek sa dozvie pravdu – ako to reálne funguje a to čo do teraz vedel boli mylné predstavy a práve preto to jednoducho nefungovalo.

Tvoj odkaz

To, čo robíte je skvelé, veľa ľuďom ukážete správnu cestu za ich snami, na ktorej sa im doteraz nedarilo. Otvárate ľuďom oči ako to reálne funguje, a to je super. Veľa šťastia prajem a len tak ďalej, nech sa vám darí.

Coaching: Stravovovanie (5 týždňov) s Fitclan coachom: Katka

Marianna I.

PRED

PO

Fitclan ťa naučí orientovať sa v tom, ako si správne prispôsobiť proces (a zmenu) pre seba

Pre Fitclan som sa rozhodol aj napriek už niekoľkoročným skúsenostiam s cvičením a jedlom. Za tie roky som dosiahol pekný výsledok oproti úplnému začiatku (112kg -> 92kg, v rekompozícii), no mal som pocit akoby som ešte stále nemal pospájané posledné kúsky skladačky k dlhodobej udržateľnosti. Vždy sa mi darilo postupne napredovať najmä skrz časovo obmedzené úseky, kedy išla bokom takmer všetka variabilita a s ňou aj sociálny život. Viem, že toto bolo hlavným problémom prečo som sa dostal do bodu, kedy som sa točil na mieste. Hľadal som spôsob akým dosiahnuť flexibilitu potrebnú pre život a zároveň napredovanie k cieľu. Fitclan Ti nenúti, a ani nedá, hotový jedálniček, ktorý je len pohodlnou túžbou ľudí, ktorí chcú byť fit, ale nechcú sa zúčastniť chudnutia alebo naberania. Fitclan Ťa naučí orientovať sa v tom, ako si správne prispôsobiť proces (a zmenu) pre seba, čo je to najzásadnejšie – keď chceš napísať svoj dopis tak nestačí, že obtiahneš niekoho rukopis, potrebuješ sa naučiť písať. Veľmi pozitívne hodnotím aktívny prístup Coacha, ktorý mi pravidelne dával feedback a drobnými pripomienkami ma smeroval na vhodnejšiu cestu. A áno, aj napriek diéte som si dal na čo som mal chuť (zmrzlina či pivko) a behom piatich týždňov stratil po ceste cez 4 kilá. Ďakujem za pomoc, veci do seba konečne zapadli a ja môžem pokračovať ďalej s úsmevom na tvári.

Coaching: Komplet (5 týždňov) s Fitclan coachom: Vilo

Vladimír B.

PRED

PO

Komunikácia, podpora, jednoduché riešenia.

Katka a Danka spolu spolupracovali už minulý rok, ale otehotnela. Tento rok Katku znovu kontaktovala, či by jej nepomohla upratať stravu a poradila. Bolo to 5 týždňov po pôrode. Zapracovali spoločne na konzistentnosti, aktivite a neskôr, po schválení cvičenia lekárom, aj makanie v posilke. Podarilo sa jej schudnúť 6,3 kg, 3 cm z pŕs, 6 cm z pása a 3 cm z bokov. Nie je to ľahké – menej spánku, bláznivé chute, ale konzistentnosť a chuť makať Danku ženie vpred i naďalej :)

Čo sa ti najviac páčilo?

Komunikácia, podpora, jednoduché riešenia.

Coaching: Stravovovanie (5 týždňov) s Fitclan coachom: Katka

Daniela H.

PRED

PO

Vidím obrovské zmeny na svojom tele a som veľmi rada, že som sa vydala týmto smerom.

Vidím obrovské zmeny na svojom tele a som veľmi rada, že som sa vydala týmto smerom.

Čo sa ti najviac páčilo?

Osobný prístup, systematickosť. Som veľmi rada, že som sa nedala na začiatku odradiť trošku dlhšou čakacou dobou na Katku. Každý chce začať hneď a zaraz, keď sa rozhodne niečo zmeniť,ale oplatilo vydržať. Aj keď služba nieje zrovna lacná ;) oplatilo sa investovať, lebo v konečnom dôsledku, je to investícia do samého seba. Najprv som bola prekvapená, že som dostala len dva vzorové dni, ale je to veľmi dobre, že sú nakoniec “len” dva. Nakoľko som nútená sa zamýšľať nad tým, ako si stravu cez deň vyskladám sama, môžem si vybrať jedlá, ktoré chutia mne a fungovať takto dlhodobo. Naučila som sa, že dôležitá je konzistentnosť, že jeden deň prestrelenia stravy ma z cesty nevyvedie a viem fungovať s týmto štýlom v práci, na služobkách a ani môj sociálny život neutrpel. Všetci vieme ako na človeka okolie podozrievavo pozerá, keď zrazu neje toto, tamto a na Slovensku obzvlášť, ak odmietne pohárik. Mne tento typ stravovania/životného štýlu veľmi sadol. Som flexibilná a necítim sa vôbec obmedzovaná, čo je veľmi dôležité pre ďalšiu udržateľnosť. Som rada, že mi Katka dávala podporu počas coachingu motivovaním aj veľmi ľudským a osobným prístupom. Zaujímala sa o to, ako sa mi darí, vysvetľovala a odpovedala na všetky moje otázky. Osobne, čo mňa vždy potešilo boli jej osobné skúsenosti s chudnutím. Je dobré mať pri sebe niekoho, kto prešiel tou istou cestou a pozná aké to je mať “žravku” na čokoládu alebo koláč. Som rada, že som zmenila pohľad aj na pohyb a proteíny. Pre mňa, čo som jedla veľmi málo proteínov, to bol na začiatku veľký šok a do “činkárne” by ma nikto nedostal. Moje gro pohybu bola power joga a HIIT cvičenia, kde som mohla byť 5x do týždňa a okrem kondície som žiadnu zmenu nevidela. Teraz veľa chodím, posilňujem a vidím obrovské zmeny na svojom tele. Som veľmi rada, že som sa vydala týmto smerom aj za podporu od Katky a Fitclanu.

Coaching: Stravovovanie (9 týždňov) s Fitclan coachom: Katka

Tatiana F.

PRED

PO

Zmenila som úplne pohľad na jedlo a stravovanie.

Čo sa ti najviac páčilo?

To, že ma Katka opravovala, keď som jej posielala videá s jednotlivými cvikmi. Vysvetlila mi aj prečo to tak je a nie len, že to tak jednoducho je.

Tvoj odkaz

Informácie, ktoré som získala, mi naozaj pomôžu dlhodobo. Zmenila som úplne pohľad na jedlo a stravovanie. Katka, zvažujem, že sa o nejaký čas ešte prihlásim na pár mesiacov k tebe na ten tréning. Ďakujem za to, s čím si mi pomohla doteraz.

Coaching: Tréning (6 týždňov) s Fitclan coachom: Katka

Veronika R.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk