FITCLAN WEBINÁR: Určovanie energetického výdaja a využitie šport-testerov (smart/fitness hodiniek)

FITCLAN WEBINÁR: Určovanie energetického výdaja a využitie šport-testerov (smart/fitness hodiniek)

Simon Kopunec25.04.2021

Po roku prichádzame s našou témou o určovaní energetického výdaja a využití šport-testerov. Praktická záležitosť, ktorá ťa môže viesť za lepším a progresom.

Registrácia a info:

Pre koho je webinár?

Ide o pokračovanie nášho prvého úspešného webináru o hodinkách. Nejde o pôvodnú verziu, ale o jej výrazné doplnenie a rozšírenie najmä v praktickom smere. Webinár je na tému kalorický výdaj a jeho určovanie pre maximalizovanie výsledkov. Na Slovensku a v Česku boli prví, ktorí poriadne spracovali tému kontroly kalorického výdaja. Robili sme niekoľko testov, máme mnoho výsledkov, písali sme si s niektorými výskumníkmi a pokúsime sa ti podať čo najviac informácií. Pozrieme sa na možnosti určovania výdaja a kontroly prostredníctvom šport-testerov alebo inak povedané “smart” hodiniek. Zistíš, ako si merať kalorický výdaj, ktorý šport-tester je najlepší a do ktorého sa neoplatí investovať, preberieme vlastné štúdie, testy a tréningové protokoly s uvedením výsledkov do praxe. Budeš vedieť prepojiť kalorický príjem s výdajom, efektívnejšie pracovať s kalóriami.

Čo sa na webinári dozvieš:

Návod k registrácii, ak nieto nie je kamoš s technikou :)

1. Klikneš na “REGISTROVAŤ

2. Vyplníš údaje vo formulári a zaplatíš lístok, potom čakáš na automatické presmerovanie

3. Počkáš, kým sa ti po zaplatení automaticky načíta stránka o registrácii na webinár (ak tento krok omylom pokazíš, do mailu o potvrdení platby ti príde odkaz na danú stránku)

4. Vyplníš na nej meno + email a klikneš na “Dokončiť registráciu”

5. Vyskočí ti stránka s odkazom a heslom, to si uložíš a čakáš na 16.5., 17:00

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk