Kreatín handbook: Jediná komplexná príručka o najefektívnejšom doplnku výživy

Kreatín handbook: Jediná komplexná príručka o najefektívnejšom doplnku výživy

Simon Kopunec28.01.2023

Našli sme riešenie. Nekonečné dohady o kreatíne, najrôznejšie otázky a hodiny googlenia nebudeš potrebovať. Pripravili sme pre teba jedinú komplexnú & praktickú evidence-based príručku o najefektívnejšom doplnku výživy. Tie najzaujímavejšie fakty, mýty a otázky o kreatíne.

undefined

Čaká na teba 20 kapitol, 36 strán, takmer 8000 slov a vyše 40 štúdií. Prečo by si mal kúpiť kreatín babičke? A vypadávajú z neho vlasy? A čo ženy - môže im dokonca pomôcť viac ako mužom? A vedel si, že kreatín ani zďaleka nie je len o svaloch? A čo to zavodnenie? Uf. Je toho dosť, no na všetko nájdeš odpoveď.

undefined
Viac info nájdeš na fitclan.sk/kreatin

Ale pokojne využi formulár nižšie, ak viac info nepotrebuješ :)

A nezabúdaj. Ak si Premium člen, máš v maile info o tvojej 50 % Premium zľave a roční Premium členovia majú kreatín handbook úplne zadara. Díky moc za podporu!

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk