WEBINÁR: Prerušované hladovanie - Intermittent Fasting

WEBINÁR: Prerušované hladovanie - Intermittent Fasting

Simon Kopunec19.12.2020

Na jar roku 2020 sme mali webinár o prerušovanom hladovaní, ktorý zožal úspech, keďže sme vytvorili niečo ako obrovskú príručku vo forme webináru. Vtedy sa vypredal celkom rýchlo, tak si ho poďme zopakovať! Môžeš si aj pozrieť, čo sa ľuďom na jar páčilo na webinári najviac - klik. Podrobnosti a zásadné praktické informácie, vďaka ktorým nebudeš musieť čítať o Intermittent Fastingu už ani slovo, pretože sme zastrešili úplne všetko. Jeden webinár, tona informácií založených na vede i praxi.

Ak by ti nešlo kliknúť na tlačidlo REGISTROVAŤ, tak klikni v prehliadači sem a zaregistruj sa.

Kedy

Kde

Cena

mali

Obsadené

Pridaj sa aj do Facebook eventu, nech ľudia vedia, že sa vzdelávaš a zároveň tam budú prípadné updaty.

Pre koho a o čom je webinár?

Tento webinár je pre všetkých fanúšikov objektívnych informácií založených na vede aj našej praxi. Pre tých, ktorí majú chuť neustále sa vzdelávať, robiť progres a učiť sa viac o tom, ako funguje naše telo.

Intermittent fasting (prerušované hladovanie alebo pôst) mal hype v roku 2014 a zmenil životy a zmýšľanie mnohých nadšencov fitness. Za posledné 2 roky sa vracia späť na scénu a mnohí o ňom hovoria. Avšak, nie všetko, čo sa povie, je pravda. Z pohodlia domova sa naučíš o prerušovanom hladovaní fakty, praktické odporúčania a prerozprávame si relevantné výskumy tak, aby si IF-ku pochopil a vedel jeho pozitíva i negatíva a či je to pre teba 'nástroj', ktorý budeš chcieť využívať pri stravovaní aj ty. Je to trend? Nástroj na dosahovanie cieľov a chudnutie bez počítania kalórií? Životný štýl?

Čo sa na webinári dozvieš:

Návod k registrácii, ak nieto nie je kamoš s technikou :)

1. Klikneš na “REGISTROVAŤ

2. Vyplníš údaje vo formulári a zaplatíš lístok, potom čakáš na automatické presmerovanie

3. Počkáš, kým sa ti po zaplatení automaticky načíta stránka o registrácii na webinár (ak tento krok omylom pokazíš, do mailu o potvrdení platby ti príde odkaz na danú stránku)

4. Vyplníš na nej meno + email a klikneš na “Dokončiť registráciu”

5. Vyskočí ti stránka s odkazom a heslom, to si uložíš a čakáš na 10.1.2021, 17:00

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk