Fitclan mikiny sú konečne tu! Vlastný strih, minimalistický dizajn s vyšívaním a máme pánske aj dámske

Fitclan mikiny sú konečne tu! Vlastný strih, minimalistický dizajn s vyšívaním a máme pánske aj dámske

Simon Kopunec19.02.2021

Mikina, ktorá skvelo padne, je základ šatníka. Musí byť pohodlná, príjemná a je fajn, ak v nej nie je extrémne horko, ale zase nemôže byť ani tenučká. Oh, počkať, to všetko spĺňa Fitclan mikina. Minimalizmus, detailing, vyšité fitclan logo a k 95 % bavlne sme pridali 5 % elastánu pre ešte lepší fit. Pohrali sme sa aj so šitím v okolí ramien, nech sedí ako uliata na postave. Nebavia nás tie mikiny, v ktorých človek vyzerá ako vreco. Preto ich máme viac fitted a sú true to size.

Po legínach, športových podprsenkách či crop tope konečne potešíme aj chalanov (sorry páni, že tak neskoro). Nejde totiž o unisex mikiny, ale strih sme dolaďovali na ženách aj mužoch zvlášť. Pánske máme v dvoch farbách (maroon, peppered grey) a dámske tiež v dvoch farbách (salmon, peppered grey). Nevolili sme žiadne veľké nápisy či logá, jedno malé fitclan vyšívané logo nájdeš len na hrudníku.

Veríme, že to bude jedna z najobľúbenejších mikín v tvojom šatníku, keďže sme sa snažili rovnako, ako pri legínach či podprdách, ktoré, aj podľa recenzií vidíme, vyšli skvelo.

Dosť bolo slov, klikni sem, presmeruj sa do Fitclan Shopu a vyber si mikinu aj ty.

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk