FITCLAN WEBINÁR pre ženy

FITCLAN WEBINÁR pre ženy

Simon Kopunec11.11.2020

Tento rok bol kvôli korone z hľadiska seminárov menej hojný, a tak sme pre vás na jar pripravili 2 úspešné webináre. Následne sa nám podarilo sfinalizovať dvoj-seminár v Prahe a teraz, na jeseň, pokračujeme opäť s niečím novým. Dlho sme makali na webinári pre ženy! Jednoduchý, ale výstižný názov, pretože skutočne je určený pre všetky ženy.

Registrácia a info:

O čom bude webinár?

Preberieme si všetko podstatné o menštruačnom cykle vrátane jeho dysfunkcií či straty. To je síce nepríjemná, ale veľmi dôležitá téma z hľadiska zdravia každej ženy. Pozrieme sa na fyziologické, ale aj psychologické faktory, ktoré ti môžu pomôcť, preberieme antikoncepciu (tabletky) či energetickú dostupnosť. K téme rozhodne patrí aj stravovanie, takže čakaj usmernenia aj pri výžive a samozrejme preberieme tréningovú časť (aj) v súvislosti s fázami menštruácie. Na záver budú ako vždy otázky a odpovede.

FACEBOOK EVENT - pridaj sa

Návod k registrácii, ak nieto nie je kamoš s technikou :)

1. Klikneš na “REGISTROVAŤ

2. Vyplníš údaje vo formulári a zaplatíš lístok, potom čakáš na automatické presmerovanie

3. Počkáš, kým sa ti po zaplatení automaticky načíta stránka o registrácii na webinár (ak tento krok omylom pokazíš, do mailu o potvrdení platby ti príde odkaz na danú stránku)

4. Vyplníš na nej meno + email a klikneš na “Dokončiť registráciu”

5. Vyskočí ti stránka s odkazom a heslom, to si uložíš a čakáš na 22.11., 17:00

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk