Moje obľúbené doplnky výživy či potraviny #1

Moje obľúbené doplnky výživy či potraviny #1

Simon Kopunec18.08.2022

Nie každý Premium člen číta maily, takže si tento seriál budeme uverejňovať aj na web. Do prvej webovej časti zhrniem rovno prvé dva maily, takže celkovo si dnes ukážeme 11 tipov. V každom prípade, sleduj svoje maily, najčerstvejšie tipy posielame vždy Premium členom.

O čo vlastne ide? (Ne)pravidelne ti ako Premium členovi budem posielať moje obľúbené suplementy alebo potraviny v aktuálnom období. Niektoré nájdeš normálne v obchode, niektoré aj v lekárni, prípadne na Aktine. Keďže ako Premium člen máš zľavu na Aktine 10 %, odkazovať budem tam, ale nakupuj odkiaľ uznáš za vhodné. Btw, ak nevieš, spravil som aj "approved" zoznam vecí, ktoré z toho milióna doplnkov či potravín filtrujú tie, ktoré stoja za to. Nájdeš ho na aktin.sk/fitclan

Poďme na to.

Pre prístup k Premium obsahu je nutné sa prihlásiť

Čo je Fitclan Premium?

Možnosť, ako podporíš Fitclan tím a našu dlhoročnú prácu, no zároveň získaš skvelé výhody členstva, ktoré je len za 3.99 €/mesiac (97 Kč). Pri ročnom predplatnom máš 2 mesiace zadarmo. Neviažeš sa a členstvo môžeš kedykoľvek zrušiť.

Aké budeš mať výhody?

  • Odomkneš si prístup k 350+ Premium článkom
  • Získaš Fitclan Progress dokument na zaznamenávanie progresu, s grafmi, štatistikami a prepojením s MyFitnessPalom
  • Dáme ti výživovú a tréningovú pyramídu (príručku) v hodnote 30 € úplne zadarmo
  • Budeš mať výraznú zľavu (až do 40 %) na semináre/webináre, možnosť kúpiť lístok v predpredaji a všetko sa dozvieš ako prvý
  • Zľavy na všetko z Fitclan Shopu
  • Zľava na celý košík na aktin.sk & aktin.cz
  • Zľava 30 % na Fitclan DOMA (3-mesačný tréningový plán na základe našich videí, tabuliek a tréningov)
  • Otázky a odpovede + poradenstvo pri doplnkoch výživy zdarma
  • Zľavy na permanentky do vybraných posilňovní na Slovensku a v Česku

ZDIEĽAŤ
Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk