Premium benefit: Zľava na mesačnú permanentku či do klubu v brnenských posilkách Big One Fitness

Premium benefit: Zľava na mesačnú permanentku či do klubu v brnenských posilkách Big One Fitness

Simon Kopunec23.06.2021

Nedávno sme spustili doplnili Premium benefit v podobe zľavy na permanentku v sieti fitiek 365 Gym, ktoré sú v Trnave, Piešťanoch, Nitre a už aj v Seredi a Topoľčanoch. Nasledoval skvelý Zico Gym v Snine. Dnes spúšťame benefit v podobe zľavy na permanentku pre všetkých, ktorí cvičia v Big One Fitness v Brne. Prečo práve Big One a Brno? Žijem tu, cvičím tu, a tak to muselo prísť. Som teda rád, že sme sa s tímom Big One dohodli na tom, aby ste vy, naši Premium fanúšikovia, opäť ušetrili a okrem mnohých ďalších Premium výhod mali aj takéto bonusy. A nebojte, myslíme aj na vás z iných miest, aj na tých, ktorí do fitka nechodia. Stay tuned :)

Big One Fitness má 2 pobočky v Brne:

O každej z nich si môžeš prečítať na stránkach Big One Fitness.

Zľava & podmienky

Zľava platí na B1F Club na Benešovej, ktoré stojí 1900 CZK, s Fitclan Premium zľavou len 1150 CZK. Ušetríš 750 CZK (28 €). B1F Club umožňuje prístup do oboch fitiek, cez 60 skupinových lekcií a wellness.

Zľava platí aj na mesačnú permanentku v B1F na Václavské. Namiesto bežnej ceny 990 CZK môžeš platiť rovnako, ako študent, teda 850 CZK. Ušetríš tak 5 € (140 CZK).

Pre uplatnenie zľavy je nutné, aby ste na recepcii povedali, že máte záujem o zľavnenú permanentku a preukázali sa občianskym preukazom, na základe ktorého vás recepčná vyhľadá v databáze Fitclanu (podľa mena či prihlasovacieho e-mailu) a následne odobrí zľavu. Ak by vás v systéme nenašla, no vy ste riadnym členom, kontaktujte priamo nás, aby sme to dodatočne vyriešili ([email protected]). Členstvo si skontrolujete prihlásením na náš web. Ak máš prístup k článkom v Premium sekcii, si členom a už stačí len utekať po permanentku so zľavou.

Zľava sa žiaľ nevzťahuje na študentské permanentky, keďže tu už zľavu B1F má a nie je možné ju skombinovať aj s Fitclan Premium.

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk