Rekapitulujeme rok 2020 a ďakujeme ti za podporu aj v tomto šialenom období

Rekapitulujeme rok 2020 a ďakujeme ti za podporu aj v tomto šialenom období

Simon Kopunec30.12.2020

Asi pre nikoho z nás nebol rok 2020 ten najlepší. Verím ale, že si si z neho zobral aspoň niečo dobré. A mnohí sme si uvedomili jednu zásadnú vec, že aj to 'blbé cvičenie v posilke' nie je samozrejmosť. A obyčajná návšteva kaviarne či reštiky s kamošom? Tiež nie. Viacerí si možno uvedomili, že zdravie je to najpodstatnejšie, že veci nie sú garantované a musíme si skutočne vážiť to, čo máme. Či sú to materiálne veci, denno-denne využívané služby alebo to dôležitejšie, naši blízki, rodina, kamoši, partneri a partnerky. Jednoducho vzťahy, nech sa v akejkoľvek dobe nezbláznime.

Pre nás mal byť tento rok primárne seminárovský. Nakoniec sme s odretými ušami stihli po polročnom presunutí iba víkendový seminár v Prahe. Čo sa ešte vo Fitclane udialo a aké plány máme na ďalší rok? Aj keď... dá sa vôbec čosi plánovať? Poďme pekne postupne.

SEMINÁRE / WEBINÁRE

Ako som spomenul, malo ich byť viac. Bola len Praha. Síce úžasná, emočne nabitá, ale chceli sme sa vidieť z viacerými z vás. Minulý rok sme sľúbili, že chceme viac webinárovať, a to sa tak nejak stalo... teda, muselo stať. Prvá polovica roku 2020 priniesla žiaľ koronu, no našťastie aj dva úspešné webináre. Viac info nájdeš tu a ja len dodám, že vám ďakujeme za to, že máte chuť neustále sa vzdelávať kvalitnými evidence-based informáciami, ktoré vždy prepájame s praxou a naším typickým štýlom, ktorý máte tak radi. V druhej polovici roka sme pokračovali s webinárom pre ženy, ktorý bol viac špecifický, ale feedback naň bol super a my si ho niekedy v 2021 určite pre vysoký záujem zopakujeme.

No a už 10.1.2021 si znovu updatneme webinár o Intermittent Fastingu, poslednýkrát, pretože sme tu už jeden mali, no záujem bol vtedy dosť vysoký, tak dávame šancu ďalším nadšencom vzdelávania. Mimochodom, ak máš záujem, prihlás sa naň TU. Po ňom už sa budeme venovať iným témam, tak využi tú poslednú možnosť vedieť všetko o Intermittent Fastingu (prerušovanom hladovaní).

Ďalšie plány? Zatiaľ ťažko povedať, semináre sú v nedohľadne kvôli korone, no webinárovať budeme, ak budete mať záujem.

SHOP

Ten vyrástol! Oproti minulému roku (v tomto mesiaci) sme ku dnešnému dňu zvýšili vybavené objednávky o 96 %, čo nie je vôbec zlé a moc nás takýto progres teší. Bolo to aj vďaka už niekoľkokrát vypredaným Fitclan Glute Bands, ale aj vďaka novým ložiskovým švihadlám a najviac dôležitým športovým podprsenkám a crop-topu. Pokračovali však aj predaje legín, najmä v burgundy star farbe a ostatných vecičiek. Neviem, či podľa nejakých marketingových poučiek sa toto má hovoriť, ale prezradím, že do podprseniek a crop-topu sme dali veľa všetkého. Peňazí aj času, tak budeme radi, ak sa presvedčíš o kvalite týchto produktov, ktoré milujeme a ty ich budeš milovať tiež :) A čím budú lepšie predaje, tým môžeme pracovať na výrobe ďalších super produktov, čiže je to taký vláčik a ty si viac-menej strojvedúci.

Okrem toho sme vymenili kabátik Fitclan Shopu. Viac o tom som písal na svojom osobnom Instagrame, no redizajn bol už fakt potrebný, najmä s príchodom spomínaných podprseniek.

A čo sa chystá? Júj, to kebyže môžem prezradiť. Ale prišli by sme o to tajomno. Buď si však istý, že opäť to bude stáť za to. A jeden z produktov je taký, ktorý nikde na Slovensku ani v Česku v takejto podobe nezoženieš. Let the hype begin!

PREMIUM

V lete minulého roka sme spravili veľký funkcio-technicko-dizajnový update a malo to zmysel. Ku dnešnému dňu sme prekročili hranicu 1500 predplatiteľov! Opäť neviem, či sa majú tieto informácie vyťahovať, ale ja by som vytiahol kľudne aj mená, pretože si vážime každého jedného z vás. Či si si predplatil Premium len kvôli podpore Fitclan tímu (2.99 €), alebo aj využívaš všetky benefity, ktoré k nemu ponúkame. A že ich nie je málo. Veď už len tých 275+ článkov je super, nehovoriac o ďalších výhodách, ktoré sú nasledovné.

V pláne máme pokračovať najmä s obsahom, ešte rýchlejším prepojením webových účtov s našou aplikáciou pre iOS aj Android a radi by sme vám nasypali ďalšie benefity, ktoré sú v riešení.

PODCAST

20 epizód nie je veľa, ale ten feedback, ktorý si prečítam alebo hodnotenie v Apple podcastoch, ktoré vidím, ma ženie nahrávať ďalšie epizódy. Robím ich vo voľnom čase, keď mám chuť. Ostatné pracovné záležitosti zo mňa nespravia full-time podcastera, ale verím, že každý nový diel ťa poteší. Tu plány nie sú, nech som úprimný. Cieľom je pokračovať v nastolenom trende a možno motyka vystrelí a dielov bude oveľa viac.

COACHING

Ja normálne skopírujem to isté, čo minulý rok: Tu sa moc nezmenilo, no stále pomáhame ľuďom, stále funguje náš Online Coaching a stále si myslíme, že to je jedna z najlepších investícií do seba, svojho zdravia. Príkladom je množstvo referencií od ľudí, ktorí s nami už spolupracovali. V 2021 pokračujeme ďalej, aby bolo viac ľudí, ktorí si povedia, že sa im zlepšil život vďaka Fitclanu.

PROJEKT D a PROJEKTY E

Projekt D, ale aj projekty E by sme mali predstaviť v prvej polovici roka 2021. Najmä na projekt D sa veľmi tešíme, pretože bude dávať obrovský zmysel, ponúkne niekoľko skvelých možností a v československu bude špecifický. Ako sa hovorí, bude mať hlavu a pätu. Projekty E budú dva. Ten prvý príde už v januári a najväčší OGs pri našich instagramových teasingoch rýchlo odhalia, o čo ide. Bude to niečo nové, ale zároveň nie nové. Tá druhá časť projektu E bude však absolútna bomba, ktorá v česko-slovensku nie je a dlho ani nebude, pretože ju pokryjeme nekompromisným štýlom.

My vám želáme krásny, čo najviac v pohode rok 2021, veľa úspechov, svalovej hmoty, pomenej tuku, veľa skvelých ľudí okolo seba. Nech ste silní, či už fyzicky alebo duševne. Zároveň ďakujeme za podporu. Nebyť vás, nie sme tu ani my. Šírte kvalitné informácie ďalej a spoločne zlepšujme situáciu na Slovensku a v Česku (nielen) ohľadne fitness a zdravého životného štýlu.

ZDIEĽAŤ

Tagy

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk