WEBINÁR: Ako najrýchlejšie schudnúť, a pritom sa nedodr...

WEBINÁR: Ako najrýchlejšie schudnúť, a pritom sa nedodr...

Simon Kopunec02.05.2023

Rýchle diéty väčšinou končia nešťastne a s jojo efektom. Poďme si ukázať účinný systém, ktorý nám umožňuje rýchlo schudnúť tuk za čo najmenší damage pre naše telo a nasledovný progres. Každý registrovaný dostane aj ZÁZNAM dostupný až MESIACOSVEDČENIE o absolvovaní! Takže sa registruj, aj keď ti náhodou nevyhovuje dátum :) Inak sa vidíme ONLINE 21.5.. ​​​​​​​Tešíme sa na teba!

Na webinári nebudú informácie, ktoré každý dávno vie. Nebudeme riešiť, že sacharidy majú 4 kalórie na gram. Pôjdeme hlboko, keďže rapid fat loss je koncept, o ktorom nikde nič nenájdeš. Maj teda infošky z prvej ruky a buď s tým oboznámený už teraz.

undefined

Webinár (online z pohodlia domova) bude spolu so záznamom pre registrovaných a osvedčením.

Približné trvanie: 2.5 hodiny

Ak ti nepôjde tlačidlo, klikni sem. Alebo to môžeš urýchliť vyplnením registračného formulára nižšie :)

Disclaimer:
Webinár je určený pokročilejším ľuďom, nie začiatočníkom, ktorí nevedia, čo sú to kalórie, makroživiny. Taktiež ľuďom, ktorí nemajú zdravotné — fyzické či psychické — komplikácie.

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk