Fitclan končí, privítaj Fitclan v2

Fitclan končí, privítaj Fitclan v2

Simon Kopunec04.03.2022

Fitclan končí, privítaj Fitclan v2. Premium členovia už dávno vedia, čo sme dlho pripravovali, no dnes je to konečne oficiálne a zároveň ťa vítame. Spustili sme Fitclan v2!

Mesiace sme pracovali na tom, aby niečo skončilo, no zároveň začalo. Nová verzia Fitclanu. Vieš, keď publikujeme recept na pizzu či langoše a spadne web, to nie je sranda. Aj keď možno je. V každom prípade, web už išiel nejaký čas veľmi pomaly, v decembri minulého roku dokonca necelý týždeň mnohým ani len nešiel načítať a niekedy nastali technické komplikácie, či už s Premium členstvom a prihlásením, s rýchlosťou načítania či s aplikáciou. Preto sme sa okolo leta 2021 rozhodli dať do výroby Fitclan v2. Nový, lepší, rýchlejší a premakanejší Fitclan. Nová éra, ktorá Fitclan posunie na ďalší level a tvoj experience nielen z prehliadania článkov bude oveľa lepší. Nový Fitclan web, ale aj nový Fitclan shop a čoskoro nová Fitclan aplikácia na iOS aj Android.

K tomuto kroku sme mohli pristúpiť hlavne vďaka výraznej podpore Fitclan Premium členov, ale aj všetkých tých, ktorí si niečo zakúpili z nášho shopu či prišli na nejaký z našich eventov. Bolo to finančne aj časovo náročné, ale chceme pre vás to najlepšie a odkedy sme vznikli, prišlo veľa nových ľudí, čitateľov, členov, poslucháčov podcastu, ľudí, čo si spravili radosť produktom z nášho shopu či užívateľov appky. A už to ďalej nešlo tak, ako by malo.

undefined

Aké sú novinky?

REDIZAJN & JADRO & RÝCHLOSŤ

Pôvodné Wordpress jadro sme nahradili Node.js, ktoré využívajú globálne značky ako LinkedIn, PayPal, Trello, NASA či Google.

Rýchlosť webu je úplne niekde inde. Oproti starej verzii je web minimálne o polovicu rýchlejší. Celý web je stavaný na custom riešení s cieľom maximálnej rýchlosti.

Nastal aj redizajn stránky s lepším vyhľadávaním v receptoch a článkoch, kategorizovaním obsahu aj služieb. Vyhľadávanie ešte budeme v najbližších dňoch ladiť.

PREMIUM

Upravili sme Premium členstvo, kde je konečne možnosť pohodlného ročného predplatného, upravené vyhľadávanie, prehľadnejšie benefity a prihlásenie, nový benefit v podobe tréningovej a výživovej pyramídy. To sú dva rozsiahle dokumenty, jeden o výžive (42 strán) a druhý o tréningu (15 strán) v celkovej hodnote 30 €, ktoré nielen začiatočníkom odpovedia na všetky podstatné infošky. Celoživotný update týchto príručiek zadarmo máš tiež.

Konečne tu máme jednotný užívateľský účet plne funkčný aj pre web, aj pre appku simultánne. V priebehu najbližších 2 týždňov nastane prepojenie webu s novým updatom aplikácie, takže ťa ešte budeme informovať.

SLUŽBY

Pridali sme 2 nové služby: Konzultácia 1on1 (tu ti radi zanalyzujeme a poradíme, čo robíš zle, dobre, zodpovieme na otázky live formou s Fitclan coachom) pokiaľ sa úplne necítiš na komplexný coaching a službu Pre firmy (ak máš tím a chceš pre zamestnancov evidence-based prezentáciu čo workshop alebo webinár s praktickými tipmi a radmi šitými na mieru pre tvoj podnik, aby ste mohli makať efektívnejšie, boli zdravší, s čistejšou myslou a rozumnejším prístupok ku strave a pohybu).

SHOP

Náš shop je taktiež na úplne novom systéme a okrem vyššej rýchlosti ťa čaká nové prostredie pre ešte príjemnejšie nakupovanie. Ak si Premium člen a prihlásiš sa do e-shopu, automaticky vidíš všetky produkty za prémiové ceny.

Ostatné...

Pridali sme dark mode pre príjemnejšie prehliadanie stránky večer a doladili strašne veľa vecí, ktoré na prvý pohľad nie je vidno. V každom prípade, to sú tie najzásadnejšie novinky.

V prípade, že nájdeš nejaké chybičky, ktoré sme si možno ešte nevšimli, ma pokojne kontaktuj na [email protected]. Bude sa to ladiť, bude sa na tom ešte makať, ale čoskoro to vyladíme k úplnej dokonalosti :) 

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk