Najväčšia Fitclan udalosť je tu! Dvoj-seminár o strave i tréningu a zároveň víkend, ktorý ti môže zmeniť život

Najväčšia Fitclan udalosť je tu! Dvoj-seminár o strave i tréningu a zároveň víkend, ktorý ti môže zmeniť život

Simon Kopunec02.09.2019

Sme späť a návrat to nie je obyčajný. Zažiť totiž môžeš mega víkend, pretože 2.11. nás čaká náš jedinečný Taktický prístup ku strave a kalóriám a 3.11. neoddychujeme, ale bude tu hneď ďalší seminár Systematický prístup k tréningu. Chceli sme priniesť niečo nové a ver, že aj k tréningu máme čo-to povedať a všetci dobre vieme, že bez efektívneho cvičenia to nejde tak, ako by malo. Počet lístkov je limitovaný, pričom Premium členovia mali nielen možnosť predpredaja, ale i zľavy 25 % na lístok!

O čom je seminár?

Pre koho je seminár?

Info v skratke + zakúpenie vstupu

Fitclan seminár Taktický prístup ku strave a kalóriám, 2. november (sobota), 13:00. Fitclan seminár Systematický prístup k tréningu, 3. november (nedeľa), 13:00 Pozor, počet lístkov pre verejnosť je limitovaný na 200/deň.

Príď a neoľutuješ, bude to veľkolepé! Po objednávke sa pridaj na Facebook event, kde ťa budeme informovať ohľadne seminárov.

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk