Späť tam, kde to začalo. Najväčší slovenský Fitclan seminár prichádza!

Späť tam, kde to začalo. Najväčší slovenský Fitclan seminár prichádza!

Simon Kopunec23.02.2019

Rok 2018 sme ukončili najväčším seminárom v Prahe, rok 2019 seminárovo odštartujeme v Bratislave. Tam, kde to celé začalo. Práve v hlavnom meste Slovenska bol prvý Fitclan seminár. V kalendári svietil rok 2017 a my sme prišli s niečím novým, čo u nás nebolo a chýbalo nám to. Je čas dorovnať Prahu a spraviť najväčší slovenský seminár, že? Ten sa bude konať v Bratislave 30.3.2019. Ak si tento dátum uhádol vďaka našej nápovede v sekcii semináre na webe, gratulujeme :) Počet lístkov je limitovaný, pričom Premium užívatelia majú (mali) nielen možnosť predpredaja, ale i zľavy 25 % na lístok!

O čom je seminár?

Pre koho je seminár?

Info v skratke + zakúpenie vstupu

Fitclan seminár, 30. marec (sobota), 13:00. Pozor, počet lístkov pre verejnosť je limitovaný na 150. Príď a neoľutuješ, bude to veľkolepé! Po objednávke sa pridaj na Facebook event (klikni), kde ťa budeme informovať ohľadne seminára.

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Simon Kopunec

Simon Kopunec

Kedysi som trávil dni (niekedy aj noci) na serveroch Call of Duty. Dnes je to posilka a evidence-based svet výživy/zdravia. Založil som Fitclan a s celým tímom sa ti snažíme pomôcť na ceste za lepším, zdravším a úspešnejším ja. Samozrejme bez mýtov, bullshitu, a tak, aby si si užíval(a) celý ten proces.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk