V Nitre sa otvára fitko, ktoré zdvíha úroveň a prináša kúsok zahraničia na Slovensko. 365 GYM vyzerá skvelo!

V Nitre sa otvára fitko, ktoré zdvíha úroveň a prináša kúsok zahraničia na Slovensko. 365 GYM vyzerá skvelo!

Coach Vilo27.08.2018

Kvalitná posilka je základ. Či už ide o atmosféru, vybavenie alebo možnosti, ktoré ponúka. Ak sa pohybuješ na Facebooku a sleduješ trošku dianie aj na slovenskej scéne, v minulosti si určite zaregistroval, že v Trnave vznikla nová značka pod názvom 365 Gym s rozlohou 1080 m² a snahou priniesť niečo zo zahraničia k nám na Slovensko. Po roku môžeme povedať, že sa im to podarilo a štandard posunuli o level vyššie (v priebehu roka pribudli nové stroje, napríklad booty builder, čo je niečo na Slovensku nevídané, vzpieračskú platformu, doplnili sa klimatizácie a ďalšie drobnosti. My sme sa včera boli pozrieť na otváračku 365-ky v Nitre a vieme, že toto fitko sa stane druhým domovom mnohých.

Chalani nezaspali na vavrínoch a tento rok prišli s novým projektom v meste pod Zoborom - Nitre. Opäť veľké priestory, takmer 1000 , pričom gym sa nachádza v centre mesta neďaleko obchodného centra Mlyny.

Základ cvičiacej výbavy tvoria stroje od značky Panatta, ktoré sa kvalitou osvedčili aj v Trnave, doplnené sú mašinkami od SportArt (dokopy až 100 stanovíšť!). Šatne sú opatrené vlastnou rekuperáciou, dobre riešenými sprchami a celkovo väčšou plochou, kde nájdeš skrinky na PIN kód, takže otravným kľúčikom dáš zbohom. Kapacita šatní je nastavená až na 150 návštevníkov. Obrovskou vychytávkou je tzv. proteínomat značky BodyShake. Je to mašina, ktorú nenájdeš nikde na Slovensku, samozrejme okrem trnavskej 365-ky. Automat, ktorý ti namixuje proteín či ponúkne tyčinky, s pripojením na internet, 32-palcovým dotykovým displejom či zásobníkom pre 24 príchutí proteínu. Na svoje si prídu aj tí s nízkym NEAT, resp. milovníci kardia. V posilke nájdeš značku LifeFitness, ktorá pokrýva klasiky ako bežiace pásy či steppery, no mnohých zaručene poteší populárny stairmaster (pohyblivé schody) a to až 2x! Nezabudlo sa ani na veslovací trenažér (tiež 2x) či niekoľko rôznych bicyklov.

Každý zákazník s permanentkou má automaticky možnosť zaparkovať na parkovisku priamo za gymom. Pre cvičiacich je vyhradených až 35 parkovacích miest. Po 18:00 resp. cez víkendy je celé parkovisko s kapacitou 75 miest pre všetkých zadarmo.

Toto všeko, s rozumným vstupným, ti ponúka nový nitriansky 365 GYM a veríme, že naplní aj tvoje očakávania! Navyše tu môžeš nájsť aj mňa (coacha Vila), takže v rámci Ficlan online coachingu máš možnosť zamakať či pokecať si so mnou aj osobne. Určite sa tu zastaví aj Simon, takže keď nás stretneš, neváhaj sa prihovoriť. A ktovie, v prípade záujmu sú tu stále možnosti aj pre nejaký ďalší seminár do budúcna. Nižšie môžeš vidieť pár fotiek, ktoré ťa určite navnadia na poriadny tréning v top gyme široko ďaleko.

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Coach Vilo

Coach Vilo

V skratke: - 16 rokov v hre so železom - 14 súťaží - 8 rokov osobné trénerstvo - IIFYM / IF / Flexible dieting /High energy flux - Fitclan & 365 Gym coach/speaker - JUDr., PhD.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk