Zico Gym: Aj v najvýchodnejšom meste Snina môžu Fitclan Premium členovia využiť 15 % zľavu na permanentky

Zico Gym: Aj v najvýchodnejšom meste Snina môžu Fitclan Premium členovia využiť 15 % zľavu na permanentky

Coach Vilo01.06.2021

Povestná veta, že 'na východe nič nie je' nám už celkom zľudovela. My ťa však presvedčíme, že minimálne čo sa týka perfektne vybaveného fitka, tak opak je pravdou! Dnes vám chceme predstaviť fitness meccu z najvzdialenejšieho mesta na východe našej republiky – v Snine. Či si z východu alebo západu, okrem krásnej prírody v podobe národného parku Poloniny, drevených kostolíkov a mnohých cyklotrás, môžete pri návšteve tohto kraja podporiť fitness sektor.

Sme si vedomí, že zo Sniny či okolia nemáme kvantum fanúšikov, ale verte, že pre vás pripravujeme ďalšie benefity tohto charakteru. Okrem zľavy na permanentky v 365 Gymoch (Topoľčany, Nitra, Trnava, Sereď, Piešťany) je tu už aj Snina a pracujeme na tom, aby sme pre vás vybrali ďalšie super fitká (aj za hranicami) :)

ZICO GYM je nové kvalitné fitness centrum so špičkovými strojmi značky Panatta, avšak na svoje si príde aj každý nadšenec crossfitu. V oddelenej miestnosti si môžete odcvičiť kompletné cvičenie či vyskladať vlastný kruhový tréning podľa chuti. Kardio strojov je tak isto dosť a návštevníkov z nich čaká príjemný výhľad na park, ktorý sa aktuálne rekultivuje.

Dodatočné info pre Premium členov

Každý Premium člen má možnosť zakúpiť si permanentku o 15 % lacnejšie aj v ZicoGyme. Pre uplatnenie zľavy je nutné, aby ste na recepcii povedali, že máte záujem o zľavnenú permanentku a preukázali sa občianskym preukazom, na základe ktorého vás recepčná vyhľadá v databáze Fitclanu (podľa mena a prihlasovacieho emailu) a následne odobrí zľavu. Ak by vás v systéme nenašla, no vy ste riadnym platiacim členom, kontaktujte priamo nás, aby sme to dodatočne vyriešili ([email protected]). Členstvo si skontrolujete prihlásením na náš web. Ak máte prístup k článkom v Premium sekcii, ste členom a už stačí len utekať po permanentku so zľavou.

Benefit je pre tých, ktorí nás aj takouto formou podporujú a nie lákadlo pre špekulantov, preto musíme zdôrazniť, že využitie zľavy je podmienené platným trvaním Premium členstva po celú dobu využívania zľavy. V opačnom prípade vzniká povinnosť doplatiť zvýhodnený rozdiel (15 %) z ceny zakúpenej permanentky.

ZDIEĽAŤ

Nemáš Premium účet?Predplať si členstvo už teraz a okamžite získaš prístup k premium obsahu a ku všetkým výhodám.

Coach Vilo

Coach Vilo

V skratke: - 16 rokov v hre so železom - 14 súťaží - 8 rokov osobné trénerstvo - IIFYM / IF / Flexible dieting /High energy flux - Fitclan & 365 Gym coach/speaker - JUDr., PhD.

Prihlásiť sa k odberu noviniek

Dostávajte všetky novinky od fitclan.sk